Wigilijne spotkanie w naszej szkole

Boże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły, to również jedna wielka rodzina. Dlatego co roku spotykamy się wspólnie na uroczystej akademii, a później każda klasa tradycyjnie udaje się na spotkanie z wychowawcą i rodzicami przy wigilijnym stole.

   21 grudnia już od rana w naszej szkole panowało wielkie poruszenie. Przez radiowęzeł podczas przerw płynęły cichutko kolędy. Każdy mógł wyczuć świąteczną atmosferę, którą zapowiadała umieszczona przy wejściu do szkoły choinka, przystrojona niepowtarzalnymi, ręcznie wykonanymi przez uczniów ozdobami. Każda sala, w której odbywało się spotkanie wigilijne była również tradycyjnie ubrana przez uczniów biorących udział w Ogólnoszkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym. Ogłoszenie wyników nastąpiło na akademii. Zwyciężyła klasa IV, której gratulujemy!

  Ten dzień uświetniło również spotkanie całej społeczność naszej szkoły o godzinie 10.00 na górnym korytarz. Zebranych powitała Pani Dyrektor składając życzenia z okazji nadchodzących świąt. Klasa szósta zaprezentowała montaż poetycko-muzyczny przeplatany wspólnym kolędowaniem. Samorząd Uczniowski przybliżył uczestnikom tradycje i zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem. Na zakończenie przewodniczący poszczególnych klas wręczyli pracownikom szkoły tradycyjne świąteczne stroiki.

 Po wspólnym kolędowaniu, świątecznych życzeniach, wyśmienitym posiłku w doskonałych nastrojach, udaliśmy się na przerwę świąteczną.
Do szkoły wrócimy już w Nowym Roku 2018 w pełni sił i z nową energią do pracy i do nauki.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

« z 2 »