Walentynki 2018

9.02.2018 (piątek) – Walentynki 2018! W naszej szkole już od poniedziałku (5.02.) wywiesiliśmy ulotki informacyjne na temat walentynek, wykonano gazetki, wystawkę książek z życzeniami w bibliotece szkolnej oraz zorganizowano pocztę walentynkową. Zainteresowani uczniowie wrzucali do czerwonej skrzynki przygotowanej przez sekcję dekoracyjną Samorządu Uczniowskiego kartki z życzeniami oraz listy kierowane do kolegów, koleżanek, sympatii, a także do pracowników naszej szkoły. Wiedząc, że Walentynki obchodzone są 14 lutego w wielu krajach na świecie, również w Polsce, a społeczność naszej szkoły będzie miała w tym czasie ferie, postanowiliśmy przyspieszyć nadchodzące święto. Ostatni dzień nauki był dniem uśmiechów, ciepłych słów i gestów, po prostu był to dzień miłości, przyjaźni i koleżeństwa oraz koloru czerwonego. W piątkowe przedpołudnie przewodniczący w każdej klasie rozdali walentynki. W tym dniu wybrano również Walentynki i Walentego 2018 roku. Były to uczennice i uczeń, którzy otrzymali najwięcej kartek z życzeniami. Po przeliczeniu walentynek wyłoniono dwie Walentynki 2018 roku, którymi zostały:

Uczennica klasy V – Natalia Zielińska i uczennica klasy II – Joanna Szubart.

Natomiast Walentym 2018 roku został uczeń klasy III –  Przemysław Orczyk.

GRATULUJEMY!

Zwycięzcy zostali obdarowani nagrodami niespodziankami.

W dniu 7. 02. na wycieczce w Bochni odbyła się dyskoteka walentynkowa.