Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej 2018

10 maja uczniowie klas IV-VI, szkół podstawowych z naszej gminy uczestniczyli w rozgrywkach piłkarskich. W tej kategorii wiekowej udział wzięło 10 szkół, które zostały podzielone na 3 grupy. Grupa, w której znajdowali się nasi reprezentanci rozegrała eliminacje na boisku LKKS Karwodrza, wygrywając z drużynami z Piotrkowic i Trzemesnej. Najlepsze dwie drużyny pojechały na boisko Tuchovii, gdzie rozegrano półfinały i finały. Chłopcy z Karwodrzy po emocjonujących meczach zajęli V miejsce.

Kolejnego dnia w Tuchowie rozegrano turniej, w którym uczestniczyli uczniowie klas VII SP oraz gimnazjów. Reprezentacja SP w Karwodrzy dwukrotnie musiała zmierzyć się z zawodnikami z SP w Tuchowie. W pierwszym meczu grupowym przegrała 0:1, a w finale (obie drużyny zwyciężyły w meczach półfinałowych) uległa przeciwnikom 2:3, pomimo, że w drugiej połowie meczu była zdecydowanie lepszą drużyną. W ostatniej minucie meczu brutalnym faulem zawodnik drużyny z Tuchowa przerwał akcję, w której nasz zawodnik w akcji „sam na sam” z bramkarzem mógł zdobyć wyrównującą bramkę.
II miejsce jest bardzo dobrym wynikiem, ale jednak pozostał niedosyt…