BIBLIOTEKA PROPONUJE I POLECA!-W 100. ROCZNICĘ URODZIN PAPIEŻA POLAKA JANA PAWŁA II!

Włączając się w działania środowiska lokalnego i kontynuując akcję, tym razem „ŻÓŁTO-BIAŁA W MOIM OKNIE Z HERBEM JP II” zapraszam do działań w 100. rocznicę urodzin /18 maja-poniedziałek/ WIELKIEGO POLAKA PAPIEŻA – JANA PAWŁA II ŚWIĘTEGO!

Na tuchowskich tablicach ogłoszeń Dom Kultury w Siedliskach zamieścił plakat zachęcający dzieci od 0-IV klasy, aby wzięły udział w konkursie w 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Konkurs polega na wykonaniu rysunku, flagi papieskiej lub kotyliona w dowolnej technice, a następnie wykonanie zdjęcia pracy i przesłanie na adres: mbwojtanowska@interia.pl Pracę należy podpisać /kl.IV/Szkoła Podstawowa w Karwodrzy. Pamiętaj! Pracujesz na wzorowe zachowanie. Nagroda za udział w konkursie i  reprezentowanie szkoły  w środowisku lokalnym. Zdjęcia zostaną przedstawione w Domu Kultury w Siedliskach, a Laureaci otrzymają nagrody. Na przesłanie zdjęć Organizatorzy czekają do 17 V 2020r. /niedziela/. Zapraszam i zachęcam do udziału-bibliotekarz szkolny.

Całą społeczność szkolną proszę, aby również włączyła się w naszą akcję szkolną i wykonała symboliczną flagę lub kotyliona. 18 maja należy wykonaną pracę umieścić w oknie upamiętniając  ten symboliczny dzień. Proszę zrobić zdjęcie i przesłać na mojego maila: szotrenata@gmail.com Nagroda w formie pozytywnego zachowania oczekuje!

Dziękuję za wspaniały odzew i przejaw PATRIOTYZMU w akcji „BIAŁO–CZERWONA W MOIM OKNIE!”. Było wspaniale! Wzięło udział 54 (74%) uczniów uczęszczających do naszej szkoły. Wielkie BRAWA dla WAS i Rodziców!  Dziękuję Państwu! Zapraszam do ponownej akcji.  Na zdjęcia ww. akcji czekam do 18 maja tj. 1 TYDZIEŃ-od poniedziałku(11.05)  do poniedziałku (18.05).