Życzenia dla uczniów i rodziców z okazji zakończenia roku szkolnego

Życzenia dla uczniów klas IV –VII

Drodzy Uczniowie!

Kończy się rok szkolny 2019/2020, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Rozpoczynające się wakacje to okres wypoczynku, a także zbierania sił i energii na kolejny rok szkolny.

Z całego serca gratulujemy Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w mijającym roku szkolnym /innym niż dotychczas ze względu na pandemię/. Życzymy, aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, czasem samych radosnych chwil i miłych przygód.

Gratulujemy Wam osiągnięcia, jakim jest ukończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – podziwiajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.
Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Karwodrzy

Życzenia dla uczniów klasy VIII

„Nigdy nie zbaczajcie ze swojej drogi,

 którą wybraliście w wędrówce życia
choćby Wam ciernie raniły nogi
a cel wydawał się nie do zdobycia”.

Nasze gratulacje z powodu ukończenia szkoły podstawowej! Składamy życzenia, abyście potrafili cieszyć się sukcesami, umieli wyciągać wnioski z porażek. Życzymy Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów. Pamiętajcie: „Każdego dnia możecie zrobić coś, aby zbliżyć się do swojego marzenia lub możecie nie robić niczego. W każdym przypadku podejmujecie decyzję.”

Niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz w dalszym w życiu.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Karwodrzy

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły!

Jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej, której rolę trudno przecenić.

Ostatnie miesiące, z uwagi na zdalne nauczanie, to dla Państwa wyjątkowo pracowity i trudny czas. Zdajemy sobie sprawę i doceniamy, jak wielki wysiłek wkładaliście Państwo w edukację swoich dzieci. To dla nas wszystkich „wyjątkowa lekcja”, z której winniśmy wyciągnąć wnioski.

W tym trudnym dla wszystkich czasie, chcemy złożyć Państwu serdeczne podziękowania za ogromny wkład pracy                  i zaangażowanie w zdalną działalność edukacyjną szkoły. To dzięki Państwu nauka naszych uczniów mogła przebiegać w takiej formie. Dziękujemy za zrozumienie i wzajemną życzliwość.

Dziękujemy za wszystkie dokonania oraz podejmowane działania na rzecz społeczności szkolnej.  Niech dobre zdrowie i pogoda ducha zawsze pomagają Państwu w realizacji planów. Składamy gorące życzenia radości i pomyślności w życiu osobistym.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Karwodrzy