Uwaga ! Konkurs!

W kwietniu w naszej szkole odbyła się już III edycja konkursu w układaniu jednej ścianki oraz całej kostki Rubika.

Trzynastu uczniów z klas 5-8 walczyło w dwóch rundach o najlepszy wynik.

Zwycięzca Jakub Witek z klasy VI układa ściankę w 8 sekund, a całą kostkę  potrafi ułożyć w niepełne 41sekund. Zazdrościmy zdolności i doskonałego rezultatu Kubie oraz innym uczestnikom. Gratulujemy!