Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2020

14 października z naszej szkole uczniowie klasy czwartej przeżywali swój ważny dzień- ślubowanie. Uroczystość ta odbyła się na górnym korytarzu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
W obecności Pani Dyrektor czwartoklasiści przyrzekali na sztandar szkoły, że będą dobrymi uczniami. Po raz pierwszy odśpiewali hymn szkoły. Aby dobrze i na długo zapamiętali ten ważny moment, otrzymali pamiątkowe tarcze z wizerunkiem Patrona, odblaski i ołówki.
Wcześniej  dyrektor szkoły Ewa Sawicka przez radiowęzeł zapoznała czwartoklasistów i przypomniała innym uczniom ważne daty z życia szkoły:  moment utworzenia Naszej Szkoły, uroczystości dwukrotnego nadania imienia- najpierw Zespołowi Szkół , następnie Szkole Podstawowej . Samorząd  przedstawił  historię oświaty na terenach Polski, działalność Komisji Edukacji Narodowej oraz złożył życzenia wszystkim nauczycielom.