Półfinały Powiatowe w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej – Czermna 2022

27 października drużyna dziewcząt z naszej szkoły reprezentowała gminę Tuchów w zawodach na szczeblu półfinałów powiatowych, które odbywały się na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Czermnej. Nasze zawodniczki zostały rozlosowane do grupy z drużynami z Ołpin i Gromnika. Po meczach grupowych drużyna z Karwodrzy zajęła I miejsce i awansowała do finału rozgrywek. W kolejnym spotkaniu zagraliśmy z zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej w Ryglicach. W całym meczu nasze dziewczęta miały dużą przewagę, kilkakrotnie trafiły w słupki bramki, jednak mimo to mecz zakończył się bezbramkowym remisem i konieczna była dogrywka, w której znów piłka trafiła w słupek przeciwniczek, ale nie wpadła do siatki. Mecz nie został rozstrzygnięty, więc rozpoczęła się seria rzutów karnych – zakończona remisem. Kolejna seria rzutów karnych również nie przyniosła rozstrzygnięcia i dopiero w trzeciej serii więcej szczęścia miały zawodniczki z Ryglic, wygrywając awans do Finałów Powiatowych.

Nasze zawodniczki bardzo dobrze zaprezentowały się w całym turnieju, zajmując w nim wysokie, III miejsce. Gratulujemy!!!

Skład drużyny:
Agata Czapla, Alicja Kula, Amelia Małek, Róża Galas, Oliwia Iwaniec, Natalia Pyrek, Patrycja Rdzak,